Intact GEL12-9 12V 8Ah 170A
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Namjena | Motocikli |
| Primjena | Moto sanjke ; Quadovi i ATV vozila ; Motocikli |
| Kapacitet baterije | 8.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 120.0 A |
| Proizvođač akumulatora | IntAct |
| Tip akumulatora | Pokretački / AGM / GEL |
| Polaritet akumulatora | L+ |
| Model akumulatora | STANDARD |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Suhi akumulator GEL |
| Dužina | 150.0 mm |
| Širina | 87.0 mm |
| Visina | 105.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardni polovi |
| Težina akumulatora | 4.3 kg |
| Komentari | Akumulator za motocikle, tip polova 8 |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
INFORMACIJE O PROIZVODU
Označavanje: YTX9-BS
– elektrolit je vezan u gelu, tako da je baterija 100% osigurana od curenja
– pogodno za moderne motocikle s mnogo elektroničkih dodataka
– podnosi više ciklusa i nudi 30% veću početnu snagu od ostalih vrsta baterija ove veličine
– otporan na udarce
– apsolutno bez održavanja
– otporan na istjecanje elektrolita na nagib 90 °
– spreman za neposrednu upotrebu
Dodatne informacije
| Težina | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 150 × 90 × 105 mm |




