Žarulja GE H7 55W Extra Life
Opis
| Vrsta | H7 kruška |
| Marke | General Electric |
| Proizvođač | GE General Electric |
| Vrsta | Long Life |
| sadržaj paketa | 2 komad |
| Leistung | 55 W |
| život | Do 2x dulje od standardnih H7 žarulja |
| temperatura boje | 4500 K |
| Značajke | GE H7 žarulje obećavaju dug život za nisku cijenu. |
Dodatne informacije
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 100 × 100 × 50 mm |




