Žarulja 6V 15W Ba15s
Na zalihi
1.80€
Opis
| Detalji proizvoda | |
| Vrsta izvora svjetlosti | Bistra |
| Linija | Oldtimer |
| Napon | 6.0V |
| Nazivna snaga | 15W |
| Tip grla | Ba15s |
| Tip lampe | Pomoćna |
| Količina | 1.0 kom. |
| Pakiranje | Blister |
| Težina | 0,02 kg |
Dodatne informacije
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15 × 15 × 25 mm |




