YUASA 3000 45Ah +L YBX3057 JIS
78.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Namjena | Pokretanje motora |
| Primjena | Osobna vozila |
| Kapacitet baterije | 45.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 400.0 A |
| Proizvođač akumulatora | YUASA |
| Tip akumulatora | Pokretački |
| Polaritet akumulatora | L+ |
| Model akumulatora | YBX3000 SMF |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Azija |
| Dužina | 238.0 mm |
| Širina | 129.0 mm |
| Visina | 225.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardna |
| Težina akumulatora | 12.38 kg |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 |
Dodatne informacije
| Težina | 13 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 240 × 130 × 230 mm |
Detaljniju tehničku specifikaciju preuzmite u obliku PDF-a.
Preuzmi PDF



