Vecta 12V 10W, 11*37 sulfit
Na zalihi
0.53€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Vrsta izvora svjetlosti | C10W |
| Linija | Premium |
| Napon | 12.0 V |
| Nazivna snaga | 10 W |
| Tip grla | SV8,5 |
| Tip lampe | pomoćna |
| Količina | 1.0 kom. |
| Pakiranje | rifuza |
| Dužina | 43.0 mm |
| Težina | 0,03kg |
| Vrsta žarulje | Sofitna svjetiljka |
| Napon [V] | 12.0 |
| Nazivna snaga [W] | 10 |
| Izvedba postolja | SV8,5 |
| Oblik balona žarulje | T11x37 |
Dodatne informacije
| Težina | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 10 × 10 mm |





