Varta Blue Dynamic 44Ah 12V
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Namjena | PKW |
| Primjena | Osobna vozila |
| Kapacitet baterije | 44.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 440.0 A |
| Proizvođač akumulatora | VARTA |
| Tip akumulatora | Pokretački |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Model akumulatora | BLUE DYNAMIC |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokretački |
| Dužina | 207.0 mm |
| Širina | 175.0 mm |
| Visina | 175.0 mm |
| Polaritet akumulatora | 1 |
| Težina akumulatora | 11.5 kg |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B13 – letvica 10,5 mm |
| Šifra proizvođača | B18 |
Jamstvo 24 mjeseca!
Dodatne informacije
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 210 × 180 × 180 mm |






