Traktor Žarulja 12V 45/40W R2
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Vrsta izvora svjetlosti | R2 |
| Linija | Tractor |
| Napon | 12.0 V |
| Nazivna snaga | 45 W/ 40 W |
| Tip gedore | P45T |
| Tip lampe | glavna |
| Količina | 1.0 kom. |
| Pakiranje | kutija |
| Težina | 0,03kg |
Dodatne informacije
| Težina | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 20 × 20 mm |




