Superfire L28 svjetiljka olovka
Na zalihi
9.90€
Opis
| Marka | SuperFire |
|---|---|
| Model | L28 |
| Boja | Crna |
| Moć | 5 W maks. |
| Vedrina | 121 lm |
| Domet | Do 52 m |
| Načini osvjetljenja | Jako svjetlo, srednje svjetlo, slabo osvjetljenje, stroboskop, SOS |
| Napajanje | 2x AAA baterija |
| Vrijeme rada | 47 min |
| Vodotijesnost | IP52 |
| Materijal | Aluminijska legura |
| Dimenzije | 135 x 15 x 15 mm |
| Težina | 29 grama |
Dodatne informacije
| Težina | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 100 × 30 × 30 mm |







