Superfire BL12 4800mAh USB bicIikl
Na zalihi
22.90€
Opis
| Marka | SuperFire |
|---|---|
| Model | BL12 |
| Kapacitet baterije | 4800mAh (v.2 18650) |
| Moć | 10 W x 2 |
| Napon | 3,7V |
| Vrijeme punjenja | ~5h |
| Materijal | Aluminijska legura |
| Ocjena vodootpornosti | IP44 |
Dodatne informacije
| Težina | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 120 × 40 × 40 mm |







