Sonnenschein 12V 70Ah L+
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Namjena | PKW I LCV |
| Primjena | Osobna vozila |
| Kapacitet baterije | 70.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 540.0 A |
| Proizvođač akumulatora | Sonnenschein |
| Tip akumulatora | Pokretački |
| Polaritet akumulatora | L+ |
| Model akumulatora | Standard |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokrenutački |
| Dužina | 270.0 mm |
| Širina | 173.0 mm |
| Visina | 222.0 mm |
| Polaritet akumulatora | EN |
| Težina akumulatora | 17.32 kg |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B9 |
Dodatne informacije
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 280 × 170 × 230 mm |




