Rocket 6F22 9V BL
Na zalihi
0.93€
Opis
Specifikacija:
| Proizvođač | Rocket |
| Dimenzije (dxšxv) | 48,5 x 26,5 x 17,5 mm |
| Marka | Rocket Cikn-karbon |
| Oznaka baterije | 9V (6F22) |
| Tehnologija | cink-ugljik |
| Pakiranje | 1 kom blister |
| Kod proizvođača | 6F22 |
| Napon | 9 V |
Težina: 0,02 kg
Dodatne informacije
| Težina | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 20 × 10 mm |





