Punjač XTAR D2
Opis
Profesionalni kompaktni procesorski punjač Xtar D2
Za Li-ion baterije u veličinama 18650 i ostalo
Ključne značajke:
• Proces trostupanjski proces punjenja TC / CC / CV s kojim upravlja procesor
• Automatski odabrana struja punjenja 2x 1A / 1x 2A
• Dva neovisna kanala za punjenje
• Napaja se iz mreže od 230 V (kabel uključen)
• Kompaktna veličina – Lako za nošenje
• Funkcija reaktivacije duboko ispražnjenih stanica
• Zaštita: od kratkog spoja, topline, obrnutog polariteta
| Model | D2 |
| Puni sljedeće baterije | Li-Ion 3.6 baterije-3, 7V, sa i bez zaštite |
| Podržava sljedeće tipove | 14500, 14650, 16340, 17500.17670, 18350, 18500, 18650, 18700 and 20700, 21700-but only individually |
| Maksimalna dužina baterije | 70mm |
| Ulazni napon i ulazna struja | 100-240V/0, 4A |
| Naponski konektor | 2-pinski konektor |
| Vrsta punjenja | TC / CC / CV s procesorom |
| Punjenje u CC fazi | 2x 1A/1x 2A |
| Krajnji napon punjenja | 4, 2V ± 0, 05V |
| Struja prekida | 120mA |
| Dodatne funkcije | Reaktivacija duboko ispražnjenih baterija 0V |
| Sigurnost | Toplinska Kratki spoj obrnutog polariteta |
| Dimenzije | 130 x 58 x 33mm |
| Tećina | 103g |
| Sadržaj pakiranja | Punjač D2, 2-pinski kabel |
| Jamstvo | 24 mjeseca |
Dodatne informacije
| Težina | 0.5 kg |
|---|








