Punjač 48V 30A
Opis
| Volt: | 48V |
| Nazivni napon AC: | 230 V AC ± 10% (1 faza) |
| Napon punjenja: | |
| Min. napon baterije: | |
| Struja punjenja: | Maksimalno 30A |
| Napajanje: | 230 V AC ± 10% (1 faza) |
| Temperatura: | –20 do + 50 °C |
| Utovarivač: | Punjač baterija |
| Vrste baterija: | 48V klasične olovne baterije |
| Baterije: | +/- 140 do 280Ah |
| Dimenzije: | 222 x 242 x 241 mm |
| Klasa izolacije: | IP20 |
| Težina: | 27,5 kg |
| Kompenzacija temperature: | Ne |
Energic Plus punjač baterija 48V 25A mokri
Ovaj snažni punjač baterija Energic Plus od 48 V isporučuje snagu punjenja od 25 A i vrlo je prikladan za brzo i sigurno punjenje viličara, škarastih dizalica, radnih platformi, brodova i sličnih aplikacija.
1-fazni konvencionalni punjač baterija pogodan za mokre olovne baterije
Ovaj 1-fazni konvencionalni punjač baterija inovativan je uređaj s izvanrednom svestranošću, pouzdanošću i učinkovitošću. Ovaj punjač je prikladan za mokre olovne baterije. Ovaj punjač baterija Energic Plus od 48 V automatski je punjač baterija koji prvo puni bateriju, a zatim se automatski prebacuje na punjenje za održavanje. Ovo je dobro za bateriju i jednostavno za korištenje jer ne morate odvajati punjač od baterije.
Napredak procesa
punjenja Napredak procesa punjenja postaje transparentan pomoću LED dioda na punjaču.
Kratke upute uključene
Uz proizvod je priložen kratak priručnik s uputama.
Isporučuje se bez utikača za spajanje na bateriju
Kablovi s ovim punjačem isporučuju se bez utikača za spajanje na bateriju. Možete napraviti pravi utikač ili priključak koji odgovara vašoj primjeni ili situaciji. Prisutan je utikač za standardnu utičnicu (schuko) za spajanje punjača na električnu mrežu.
Detalji
Napon: 48V
Amperaža: 30A
Dimenzije: 222 x 242 x 241 mm
Težina: 27,5 kg
Klasa zaštite: IP20
Ulazni napon: 230 VAC ± 10% 1 faza 50-60 Hz
Radna temperatura: –20 do + 50 °C
Materijal: Metalno kućište
Hlađenje: Prisilno hlađenje putem ventilatora
Unatoč visokom stupnju pažnje u izradi sadržaja na ovoj stranici, Acculaders.nl nije odgovoran za neočekivane pogreške, nepotpunost ili druge nedostatke ovog objašnjenja. Niti Makspower.hr, kao preprodavač, a ne instalater, ne može biti odgovoran za bilo kakvu nepravilnu upotrebu proizvoda kupljenih preko nas i bilo kakve negativne posljedice iz toga. Uvijek pročitajte korisnički priručnik, upoznajte važeće zakone i propise i uvijek pribavite dodatne informacije ako ste u nedoumici.
Dodatne informacije
| Težina | 30 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 250 × 250 × 050 mm |





