Panasonic BR2330-GVFN 3pin
Opis
| Specifikacija | |
|---|---|
| Veličina ćelije | BR2330 |
| Izlazni napon | 3 VDC |
| Kapacitet | 255 mAH |
| Kemija | Litijev poli-ugljični monofluorid |
| Veličina | Promjer 23mm x Debljina 3 mm |
| Prestanak | PC pin (okomito) |
| Vrsta baterije | Dugmsta s pinovima |
| Nepunjivo/punjivo | Ne može se puniti |
Dodatne informacije
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25 × 25 × 5 mm |




