Panasonic BR2032/GUN 3V 200mAh
Opis
Specifikacije
| Veličina | BR2032 |
| Kemija | Litij-polikarbonski monofluorid |
| Nazivni napon | 3V |
| Kapacitet | 190mAh |
| Vrsta terminala | Pin PCB-a |
| Promjer | 20mm |
| Dimenzije | 20 x 3,2 mm |
| Broj modela | BR2032 |
| Serija | BR |
Dodatne informacije
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 30 × 30 × 10 mm |
Detaljniju tehničku specifikaciju preuzmite u obliku PDF-a.
Preuzmi PDF




