“Multimetar HABOTEST HT124A+kom” je dodano u vašu košaricu. Prikaži košaricu
Multimetar digitalan DKF0302
Šifra proizvoda:
6974491583790Opis
| Proizvođač | Deko Tools |
|---|---|
| Model | DKF0302 |
| Maksimalno očitanje | 1999 |
| Zaslon | LED |
| Napajanje | 1.5 V 2 x AAA |
| Zaštita | Zaštita od preopterećenja |
Dodatne informacije
| Težina | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 70 × 50 × 20 mm |
Detaljniju tehničku specifikaciju preuzmite u obliku PDF-a.
Preuzmi PDFPovezani proizvodi
-

Multimetar HABOTEST HT124A+kom
19.00€ Dodaj u košaricu -

Habotest Strujna kliješ.HT206A
22.00€ Dodaj u košaricu -

Electromem ispitivač grijača
131.40€ Dodaj u košaricu -

Mutimetar HT112B
24.90€ Dodaj u košaricu

