LUCAS žarulja H4 12V 60/55W
Na zalihi
2.25€
Opis
Tehnički parametri
| Boja svjetlosti : | topla bijela |
| Duljina : | 92 mm |
| Napon / napajanje : | 12V |
| Socket : | P43t |
| Ukupna potrošnja energije max. : | 55 W / 60 W |
| Prosjek : | 17 mm |
| Jačina svjetlosni tok : | 1650 lm |
| Oblik / Tip: | H4 |
| Vrsta izvora : | halogena žarulja |
| Oznaka : | svjetla s visokim snopom / maglom / kratki snop |
| Marka : | Lucas |
Dodatne informacije
| Težina | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 70 × 50 × 50 mm |




