LED lampa reflektor R7s 9W
Na zalihi
15.00€
Opis
Specifikacije
| Tehnički podaci | |
|---|---|
| Proizvođač | GTV |
| Oznaka proizvođača | LD-J11810WE-40 |
| Grlo | R7s |
| Snaga | 9 W (ekvivalent halogenoj od 66 W) |
| Napon | 220-240 V AC |
| Boja svjetlosti | 4000 K |
| Izlazna svjetlost | 900 lm |
Dodatne informacije
| Težina | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 120 × 50 × 50 mm |


