Intact GEL YT12B-4 12V 10Ah
Na zalihi
80.00€
Opis
- Tvornički napunjena i napunjena gel baterija s velikom startnom snagom
- Apsolutno bez održavanja
- Nisko samopražnjenje i visoka otpornost na vibracije
| Podaci o proizvođaču | |
| Proizvođač | IntAct |
| Model | DPG1-TN1614 |
| Broj modela | GEL12-12B-4 |
| EAN | 4250227524223 |
| Proizvod | |
| Tehnologija baterija | Gel (VRLA) |
| Voltaža | 12 V |
| Kapacitet (Ah) | 10 Ah |
| Hladna ispitna struja | 210 A |
| Dimenzije (D x Š x V) | 150 x 70 x 130 mm |
| Bez održavanja prema EN | Da |
| Kraj polarni | G-M6 (ravni stup s provrtom Ø 6,0 mm) |
| Kompatibilan s baterijom | YT12B-4 |
| Sklop | 1 (pozitivni pol lijevo) |
| DIN broj | DIN 51015 |
| Japanski kod | YT12B-BS, YT12B-4 |
| Uvjet | Nova roba, odmah spremna za upotrebu |
| Skupina proizvoda | Gel za baterije za motocikle |
| Serija proizvoda | Intact Bike-Power gel |
| Težina predmeta | 3,70 kg |
Dodatne informacije
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 160 × 80 × 140 mm |






