HELLA H4 12V 60/55W
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Vrsta izvora svjetlosti | H4 |
| Linija | Premium |
| Napon | 12.0 V |
| Nazivna snaga | 60 W/ 55 W |
| Tip gedore | P43T |
| Tip lampe | halogen |
| Količina | 1.0 kom. |
| Pakiranje | kutija |
| Težina | 0,03kg |
Dodatne informacije
| Težina | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 50 × 50 mm |






