Fullthrotle FT438-U1R (Tesla)
Opis
| Marka | Fullriver |
| Šifra proizvoda | FT438-U1R |
| Napon | 12 volti |
| Tehnologija | AGM |
| Kapacitet (C5) | 30 Ah |
| Kapacitet (C20) | 35 Ah |
| Kapacitet (C100) | 38 Ah |
| MCA | 525 A |
| AZTN (EN) | 438 A |
| PHCA (5 sekundi) | 975 A |
| Duljina | 196 mm |
| Širina | 131 mm |
| Visina uključujući uvjete | 193 mm |
| Težina | 11,3 kg |
| BCI grupa | U1R |
Dodatne informacije
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 200 × 140 × 200 mm |
Detaljniju tehničku specifikaciju preuzmite u obliku PDF-a.
Preuzmi PDF




