Exide EP1500 AGM dual 180Ah
Dostupno po isteku zaliha
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 625.00€
Snižena cijena: 562.50€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Namjena | Marine i rekreacija |
| Primjena | Teretna vozila ; Kamperi ; Kamp prikolice ; Motorni čamci ; Električni čamci ; Jedrilice ; El. golf vozila ; |
| Kapacitet baterije | 180.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 900.0 A |
| Proizvođač akumulatora | EXIDE |
| Tip akumulatora | AGM |
| Polaritet akumulatora | L+ |
| Model akumulatora | DVOSTRUKI AGM ; MARINE/RV |
| Snaga akumulatora | 1500.0 Wh |
| Dužina | 513.0 mm |
| Širina | 223.0 mm |
| Visina | 223.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardni polovi |
| Težina akumulatora | 55.0 kg |
| Komentari | DUAL AGM plosnati |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B0 |
| EAN kod | 3661024035941 |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Dodatne informacije
| Težina | 56 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 520 × 230 × 230 mm |






