Exide EK960 12V 96Ah AGM
Na zalihi (može se naručiti po isteku zaliha)
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 299.00€
Snižena cijena: 209.30€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Namjena | Pokretanje |
| Primjena | Osobna vozila |
| Kapacitet baterije | 96.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 850.0 A |
| Proizvođač akumulatora | EXIDE |
| Tip akumulatora | AGM |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Model akumulatora | AGM ; START&STOP AGM |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokrenutački |
| Dužina | 353.0 mm |
| Širina | 175.0 mm |
| Visina | 190.0 mm |
| Polaritet akumulatora | EN |
| Težina akumulatora | 26.1 kg |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B13 |
Jamstvo 24 mjeseca!
Napomena:
Web shop cijena vrijedi isključivo za Internet prodaju i nema veze s cijenama u trgovini!
Iskazana cijena u Web shopu vrijedi u trgovini isključivo za gotovinsko plaćanje uz starog akumulatora bez ugradnje u vozilo ( samo prodaja).
Dodatne informacije
| Težina | 26.5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 360 × 180 × 200 mm |






