EXIDE EK960 96Ah 850A AGM-Hybr
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 299.00€
Snižena cijena: 205.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Osobna vozila ; Dostavna vozila |
| Kapacitet baterije | 95.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 850.0 A |
| Proizvođač akumulatora | EXIDE |
| Tip akumulatora | Pokretački / AGM |
| Polaritet akumulatora | R+ |
| Model akumulatora | START&STOP AGM |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokrenuti |
| Dužina | 353.0 mm |
| Širina | 175.0 mm |
| Visina | 190.0 mm |
| Polaritet akumulatora | EN |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B13 |
| Težina akumulatora | 26.3 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Dodatne informacije
| Težina | 26.3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 353 × 175 × 190 mm |







