EXIDE EK620 12V 62Ah AGM
Na zalihi (može se naručiti po isteku zaliha)
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 130.00€
Snižena cijena: 138.60€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Osobna vozila ; Dostavna vozila |
| Kapacitet baterije | 62.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 680.0 A |
| Proizvođač akumulatora | EXIDE |
| Tip akumulatora | Pokretački / AGM |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Model akumulatora | START&STOP AGM |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokretački |
| Dužina | 242.0 mm |
| Širina | 175.0 mm |
| Visina | 190.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardni polovi |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B13 |
| Težina akumulatora | 16.3 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Uvjeti prodaje akumulatora putem Web shopa i trgovine pročitati ovdje!
Jamstvo 24 mjeseca!
Napomena:
Web shop cijena vrijedi isključivo za Internet prodaju i nema veze s cijenama u trgovini!
Iskazana cijena u Web shopu vrijedi u trgovini isključivo za gotovinsko plaćanje uz starog akumulatora bez ugradnje u vozilo ( samo prodaja).
Dodatne informacije
| Težina | 17 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 250 × 180 × 200 mm |







