Exide EG1803 12V 180h 1000A
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 310.00€
Snižena cijena: 239.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Osobna vozila ; Teretna vozila ; Strojevi u građevini |
| Kapacitet baterije | 180.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 1000.0 A |
| Proizvođač akumulatora | EXIDE |
| Tip akumulatora | Pokretački |
| Polaritet akumulatora | L+ |
| Model akumulatora | STARTPRO |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Dužina | 513.0 mm |
| Širina | 223.0 mm |
| Visina | 223.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardni polovi |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora | 42.88 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Šifra proizvođača | EG1803 |
Uvjeti prodaje akumulatora putem Web shopa i trgovine pročitati ovdje!
Jamstvo 24 mjeseca!
Napomena:
Web shop cijena vrijedi isključivo za Internet prodaju i nema veze s cijenama u trgovini!
Iskazana cijena u Web shopu vrijedi u trgovini isključivo za gotovinsko plaćanje uz starog akumulatora bez ugradnje u vozilo ( samo prodaja).
Dodatne informacije
| Težina | 43 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 223 × 223 × 512 mm |







