ENRG 80Ah 740A Sli
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 108.83€
Snižena cijena: 90.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Osobna vozila |
| Kapacitet baterije | 80.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 740.0 A |
| Proizvođač akumulatora | ENRG |
| Tip akumulatora | Pokretački |
| Polaritet akumulatora | R+ |
| Model akumulatora | CLASSIC |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokrenuti |
| Dužina | 315.0 mm |
| Širina | 175.0 mm |
| Visina | 175.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardni polovi |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B13 – letvica 10,5 mm |
| Težina akumulatora | 17.82 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Dodatne informacije
| Težina | 18 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 320 × 180 × 190 mm |






