ENRG 60Ah 12V +D jap
Na zalihi
99.65€
Opis
| Primjena | Osobna vozila |
| Kapacitet baterije | 60.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 510.0 A |
| Proizvođač akumulatora | ENRG |
| Tip akumulatora | Pokretački |
| Polaritet akumulatora | R+ |
| Model akumulatora | CLASSIC |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokrenuti |
| Dužina | 232.0 mm |
| Širina | 173.0 mm |
| Visina | 225.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardni polovi |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora | 14.05 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Šifra proizvođača | 560412051 |
| EAN kod | 5901655204155 |
Dodatne informacije
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 232 × 173 × 225 mm |






