- Ne možete dodati tu količinu u košaricu — imamo 1 na zalihi, a vi već imate 1 u vašoj košarici. Prikaži košaricu
Dekco Kamera DC5L-3MP PT
Na zalihi
87.00€
Opis
| Proizvođač | DEKCO |
|---|---|
| Model | DC5L |
| Napajanje izmjeničnom strujom | DC12V/1A |
| Ukupna snaga | 12 W |
| Instalacija | Montaža na zid |
| Uskladištenje | Podrška za SD karticu i oblak (SD kartica nije uključena) |
| IP ocjena | IP65 |
| Dimenzije | 11,27 x 13,21 x 17,58 cm |
| Neto težina | 0,39 kg |
| Senzor slike | SC3336,1/2.8 “CMOS |
| Efektivni pikseli | 3 MP (2304 x 1296) |
| Zatvarač | 1/60s |
| Min. osvjetljenje | boja 0,1 luksa; Crno/bijelo 0,01 luksa |
| Infracrvena udaljenost | 8 m |
| Dan/Noć | Boja i IR |
| WDR način rada | – |
| Leća | 4 mm/F2.2/FOV106° |
| Kompresija | H.264/H.265 |
| Brzina prijenosa | 1024kbps |
| Audio ulaz/izlaz | Ugrađeni mikrofon/zvučnik |
| Intenzitet alarmne sirene | 90dB |
| Okidač alarma | Detekcija pokreta, detekcija ljudskog tijela, preko 20 sekundi |
| Komunikacijski protokol | IEEE 802.11 a/b/g/n |
| Protokol sučelja | TCP, UDP |
| Bežično povezivanje | 2.4G Wi-Fi |
| Podržani operativni sustav | Android, iOS |
| Sigurnost | TLS1.2 i AES256 |
| Snaga svjetiljke | 2 W (bijela LED), 1,8 W (IRLED) |
| Temperatura boje | Bijela LED: 6000-6500K, IRLED-850nm |
| Iluminacija | 140 lm |
| Upravljanje svjetiljkom | DCDC-PWM |
| PIR detekcija | – |
| PIR kut | – |
| Aplikacija | Dekco |
| Kompatibilni glasovni asistenti | Google pomoćnik, Alexa |
Dodatne informacije
| Težina | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 150 × 150 × 100 mm |





