BS379 SONY SR521SW
Na zalihi
0.46€
Opis
Tehnički parametri:
| Vrste: | Watch-379 |
| Dimenzije: | Visina: 2,2 mm, promjer: 5,8 mm |
| Napon: | 1,55 V |
| Proizvođač: | Sony |
| Količina: | Cijena za 1 komad |
| Ostale oznake: | 521 618 280-259 GP379 SB-AC V379 520 SR521SW SR63 D379 LR63 AG0 |
Baterije proizvedene u Japanu.
Dodatne informacije
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 20 × 5 mm |




