Bosma T10 5W 12V plava
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Vrsta izvora svjetlosti | W5W |
| Proizvođač | Bosma |
| Model | Xenon Blue |
| Napon | 12.0 V |
| Nazivna snaga | 5 W |
| Temperatura boje | 6000.0 K |
| Tip gedore | W1,2X9,5D |
| Tip lampe | halogen |
Dodatne informacije
| Težina | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 20 × 20 mm |




