Bosma H7 55W Px26d 12V
Opis
| Vrsta izvora svjetlosti | H7 |
| Linija | Extra Lifetime |
| Napon | 12.0 V |
| Nazivna snaga | 55 W |
| Tip grla | PX26D |
| Tip lampe | halogen |
| Količina | 1.0 kom. |
| Pakiranje | kutija |
Dodatne informacije
| Težina | 0.1 kg |
|---|
| Vrsta izvora svjetlosti | H7 |
| Linija | Extra Lifetime |
| Napon | 12.0 V |
| Nazivna snaga | 55 W |
| Tip grla | PX26D |
| Tip lampe | halogen |
| Količina | 1.0 kom. |
| Pakiranje | kutija |
| Težina | 0.1 kg |
|---|