Bosma Bau15s 21W 12V orange
Na zalihi
1.60€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Vrsta izvora svjetlosti | PY21W |
| Linija | Standard |
| Napon | 12.0 V |
| Nazivna snaga | 21 W |
| Vrsta grla | BAU15S |
| Vrsta žarulje | Žmigavac |
Dodatne informacije
| Težina | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 20 × 50 mm |





