Bosma 24V 21W Bau15s narandžasta
Opis
| Grlo | BAU15s |
| Vrsta žarulje | PY21W |
| Napon [V] | 24 |
| kolekcija | Glavna linija |
| Kataloški broj | 3493S |
| odobrenje | E13 |
| Težina [kg] | 0,0116 |
| boja | narančasta |
| EAN | 5904353029280 |
| Snaga [W] | 21 |
Dodatne informacije
| Težina | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 50 × 20 × 20 mm |





