Bosch 24V R10W Ba15s 10w
Dostupno po isteku zaliha
0.50€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Vrsta izvora svjetlosti | R10W |
| Linija | Trucklight |
| Napon | 24.0 V |
| Nazivna snaga | 10 W |
| Tip gedore | BA15S |
| Tip lampe | pomoćna |
| Količina | 1 kom. |
| Pakiranje | rifuza |
| Težina | 0,07kg |
Dodatne informacije
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 70 × 25 × 10 mm |






