- Ne možete dodati tu količinu u košaricu — imamo 1 na zalihi, a vi već imate 1 u vašoj košarici. Prikaži košaricu
Bosch 18V 8Ah Li-ion Greencell
Na zalihi
99.90€
Opis
| Jamstvo | 12 mjeseci |
| Voltaža | 18V |
| Tehnologija stanica | Li-Ion |
| Boja | Crn |
| Zaštita od pregrijavanja | Da |
| Zaštita od prekomjernog pražnjenja | Da |
| Zaštita od prekomjernog punjenja | Da |
| Šifra proizvoda | PTBO18V8 |
| Proizvođač | Green Cell |
| Zaštita od prenapona | Da |
| Veličina | 150x90x120mm |
| Težina | 870g |
| Kapacitet | 8Ah |
Dodatne informacije
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 160 × 90 × 160 mm |





