Bike Exide AGM 12-23 21Ah
136.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Moto sanjke ; Quadovi i ATV vozila ; Motocikli |
| Kapacitet baterije | 21.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 350.0 A |
| Proizvođač akumulatora | EXIDE |
| Tip akumulatora | AGM |
| Polaritet akumulatora | R+ |
| Model akumulatora | AGM |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokrenuti |
| Dužina | 205.0 mm |
| Širina | 86.0 mm |
| Visina | 162.0 mm |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B0 |
| Težina akumulatora | 7.5 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Težina | 7,24kg |
Dodatne informacije
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 210 × 90 × 200 mm |



