Baterija 329 SR731SW
Opis
Tehnički parametri:
| Vrste: | Pazi – 329 / SR731SW |
| Dimenzije: | visina: 3,1 mm, promjer: 7,9 mm |
| Napon: | 1.55V |
| Proizvođač: | Maxell |
| Količina: | 1 komad u blisteru |
| Ostale naznake: | SR731 |
Baterije proiyvedene u Japanu.
Maxell satne baterije su srebrno-oksidne baterije. Koriste se u širokom rasponu satova – od digitalnih, zahtjevnih ćelija s velikim dimenzijama, do najelegantnijih ženskih satova pogonjenih baterijama vrlo malih dimenzija.
Dodatne informacije
| Težina | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10 × 10 × 5 mm |


