Akumulator Exide premium EA530
Na zalihi
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 75.26€
Snižena cijena: 69.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Osobna vozila |
| Kapacitet baterije | 53.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 540.0 A |
| Proizvođač akumulatora | EXIDE |
| Tip akumulatora | Pokretački |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Model akumulatora | PREMIUM |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokrenuti |
| Dužina | 207.0 mm |
| Širina | 175.0 mm |
| Visina | 190.0 mm |
| Polaritet akumulatora | EN |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B13 |
| Težina akumulatora | 13.45 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Šifra proizvođača | EA530 |
Uvjeti prodaje akumulatora putem Web shopa i trgovine pročitati ovdje!
Jamstvo 36 mjeseci!
Napomena:
Web shop cijena vrijedi isključivo za Internet prodaju i nema veze s cijenama u trgovini!
Iskazana cijena u Web shopu vrijedi u trgovini isključivo za gotovinsko plaćanje uz starog akumulatora bez ugradnje u vozilo ( samo prodaja).
Dodatne informacije
| Težina | 14 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 210 × 180 × 200 mm |
| Kapacitet | 53Ah |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Polarizacija: | |
| Startna snaga CCA | |
| Tip | Pokretački |
Možda će vam se također svidjeti…
-
Akcija!

Akumulator 4-Max 50Ah
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 48.31€
Snižena cijena: 48.31€ Dodaj u košaricu







