Akumulator Exide premium EA1050
Dostupno po isteku zaliha
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 154.00€
Snižena cijena: 150.00€
Opis
| Primjena | Osobna vozila |
| Kapacitet baterije | 105.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 850.0 A |
| Proizvođač akumulatora | EXIDE |
| Tip akumulatora | Pokretački |
| Polaritet akumulatora | D+ |
| Model akumulatora | PREMIUM |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokrenuti |
| Dužina | 315.0 mm |
| Širina | 175.0 mm |
| Visina | 205.0 mm |
| Polaritet akumulatora | EN |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | Korean B1 |
| Težina akumulatora | 23.00 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Šifra proizvođača | EA1050 |
| EAN kod | 3661024034302 |
| Težina | 23.00kg |
Uvjeti prodaje akumulatora putem Web shopa i trgovine pročitati ovdje!
Jamstvo 36 mjeseci!
Napomena:
Web shop cijena vrijedi isključivo za Internet prodaju i nema veze s cijenama u trgovini!
Iskazana cijena u Web shopu vrijedi u trgovini isključivo za gotovinsko plaćanje uz starog akumulatora bez ugradnje u vozilo ( samo prodaja).
Dodatne informacije
| Težina | 23.5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 315 × 175 × 205 mm |
| Kapacitet | 105Ah |
| Jamstvo | 36 mjeseci |
| Polarizacija: | |
| Startna snaga CCA | |
| Tip | Pokretački |
Detaljniju tehničku specifikaciju preuzmite u obliku PDF-a.
Preuzmi PDF





