Akumulator 4-Max deep-cycle 230Ah stacionarni
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 280.00€
Snižena cijena: 290.00€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Kamperi ; Kamp prikolice ; Motorni čamci ; Električni čamci ; Jedrilice |
| Kapacitet baterije | 230.0 Ah |
| Proizvođač akumulatora | 4MAX |
| Tip akumulatora | Dubokog pražnjenja |
| Polaritet akumulatora | L+ |
| Model akumulatora | DEEP-CYCLE |
| Snaga akumulatora | 1600.0 Wh |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Dužina | 518.0 mm |
| Širina | 273.0 mm |
| Visina | 237.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardni polovi |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B00 – bez prirubnice |
| Težina akumulatora | 62.3 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Uvjeti prodaje akumulatora putem Web shopa i trgovine pročitati ovdje!
Dodatne informacije
| Težina | 62.3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 518 × 273 × 237 mm |
| Napon | 12V |
| Kapacitet | 180Ah |
| Način učvršćenja | B13 |
| Polarizacija | +D |
| Tip polova | 1 |
| Snaga | 1600Wh |






