4-MAX 12V 70Ah EFB/650R
Na zalihi
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 132.72€
Snižena cijena: 92.90€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Osobna vozila ; Dostavna vozila |
| Kapacitet baterije | 70.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 700.0 A |
| Proizvođač akumulatora | 4MAX |
| Tip akumulatora | Pokretački / EFB |
| Polaritet akumulatora | R+ |
| Model akumulatora | START&STOP EFB |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokrenuti |
| Dužina | 278.0 mm |
| Širina | 175.0 mm |
| Visina | 175.0 mm |
| Polaritet akumulatora | Standardna |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B13 |
| Težina akumulatora | 16.93 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
Uvjeti prodaje akumulatora putem Web shopa i trgovine pročitati ovdje!
Dodatne informacije
| Težina | 17.5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 290 × 180 × 200 mm |






