R6/AA 1,2V 2500mAh GP industri
Na zalihi
3.30€
Opis
| Specifikacija | |
| Proizvođač | GP Japan |
| Materijal | Ni-Mh |
| Nazivni napon | 1.2V |
| Model (oznaka) | R6 , AA |
| Kapacitet | 2500 mAh |
| Dimenzije | Promjer 23×58 mm |
| Lemne ušice | Ne |
| Vrsta pakiranja | rifuza |
| Radna temperatura | -20˙C do 50˙C |
| Konstantna struja pražnjenja | 6 A |
Dodatne informacije
| Težina | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 23 × 23 × 58 mm |






