Zamjena baterije drona za DJI P1-12 Phantom DJI, Align F450
Na zalihi (može se naručiti po isteku zaliha)
37.90€
Opis
| Tehnologija: | Li-polimer |
|---|---|
| Kapacitet: | 2250 mAh |
| Voltaža: | 11.1 V |
| Nazivna snaga: | 25 Wh |
| Konfiguracija ćelije: | 3S1P |
| Utikač poveznika: | XT60 |
| Utikač poveznika: | da |
| Opseg isporuke: | 1x baterija |
Pogodno za:
DJI
- Phantom 1
- Phantom FC40
- F450
- F550
- RI36
- 7FE0
Walkera
- Runner 250
Zamijeniti:
- P1-12
Dodatne informacije
| Težina | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 105 × 35 × 24 mm |




