Varta V500H 1,2V 500mAh Ni-Mh
Opis
| Specifikacija | |
| Proizvođač | Varta |
| Materijal | Ni-Mh |
| Nazivni napon | 1.2V |
| Model (oznaka) | Dugmasta, V500H |
| Kapacitet | 0.3Ah |
| Dimenzije | 34x24x15 mm |
| Lemne ušice | Ne |
| Vrsta pakiranja | rifuza |
| Radna temperatura | -30˙C do 80˙C |
Dodatne informacije
| Težina | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 20 × 5 mm |




