Varta Blackdinamic 45Ah 12V +L
Na zalihi
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 84.00€
Snižena cijena: 58.80€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Primjena | Osobna vozila |
| Kapacitet baterije | 45.0 Ah |
| Struja hladnog starta | 400.0 A |
| Proizvođač akumulatora | VARTA |
| Tip akumulatora | Pokretački |
| Polaritet akumulatora | L+ |
| Model akumulatora | BLACK DYNAMIC |
| Održavanje | Bez održavanja |
| Tip | Pokrenuti |
| Dužina | 207.0 mm |
| Širina | 175.0 mm |
| Visina | 190.0 mm |
| Polaritet akumulatora | 1 |
| Vrsta učvršćivanja akumulatora | B13 – letvica 10,5 mm |
| Težina akumulatora | 11.7 kg |
| Nazivni napon | 12.0 V |
| Šifra proizvođača | 545413040 |
| EAN kod | 4016987119372 |
| Težina | 11,57kg |
Dodatne informacije
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 260 × 180 × 200 mm |
Možda će vam se također svidjeti…
-
Akcija!

Akumulator 4-Max 60Ah +L
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 58.53€
Snižena cijena: 58.53€ Dodaj u košaricu







