Tesla 12V 1,2W T5 ubodna
Na zalihi
0.40€
Opis
|
Detalji proizvoda
|
|
|---|---|
| Vrsta izvora svjetlosti | PBT5 |
| Napon | 12.0 V |
| Nazivna snaga | 1,2 W |
| Tip grla | W2X4,6D |
| Tip lampe | pomoćna |
| Količina | 1.0 kom. |
| Pakiranje | Blister |
| Težina | 0,05kg |
Dodatne informacije
| Težina | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10 × 5 × 5 mm |





