Superfire Godfire TF01 1371lm
Na zalihi
99.00€
Opis
| Proizvođač | SuperFire |
|---|---|
| Model | TF01 |
| Boja | crn |
| Svjetiljka | |
| Dimenzije | 179 x 62 x 29 mm |
| Domet | 1000 m (turbo), 658 m (visina), 341 m (mediteranska), 195 m (niska) |
| Kapacitet baterije | 4800 mAh |
| Težina | 245 grama |
| Otpornost na vodu | IP55 |
| Otpornost na pad | 1 m |
| Vedrina | 1371 lm (Turbo/Strobe), 561 lm (Visoka), 168 lm (Srednje), 45 lm (Niska) |
| Vrijeme rada | 2,5 h (Turbo), 3,2 h (Visoko), 14 h (Srednje), 52 h (Nisko) |
| Intenzivnost | 250000 cd (turbo), 108241 cd (visok), 29070 cd (srednje), 9506 cd (nisko) |
| Punjač | |
| Ulazni napon | 5V/2A |
| Izlazni napon | 4,2 V/2 A |
| Kompatibilnost | IMR/Li-ion: 26700/26650/25500/22700/21700/20700/22650/22500/18700/18650 |
Superfire Godfire TF01 svjetiljka
Svjetiljka Superfire TF01 je visokokvalitetni uređaj dizajniran za korisnike kojima je potrebna pouzdana i učinkovita rasvjeta u različitim uvjetima. Svjetiljka nudi impresivan domet do 1.000 metara u Turbo načinu rada i različite razine svjetline kako bi odgovarala potrebama korisnika. S prostranom baterijom od 4800 mAh, Superfire TF01 pruža dugotrajan rad, dosežući do 52 sata u niskom načinu rada.
Robusni dizajn
Superfire TF01 ima robusnu konstrukciju i otpornost na teške vremenske uvjete. Svjetiljka je vodootporna IP55, tako da je možete koristiti u nepovoljnim vremenskim uvjetima. Osim toga, njegova otpornost na padove do 1 m i završna obrada od aluminijske legure osiguravaju da će uređaj zadržati svoje performanse čak i u teškim situacijama.
Impresivne performanse
Svjetiljka TF01 ima visokokvalitetne OSRAM LED diode i nudi 4 načina rada: Turbo (1371 lumen), Visoki (561 lumen), Med (168 lumena) i Niski (45 lumena). To omogućuje korisniku da prilagodi intenzitet svjetlosti prema svojim potrebama. U Turbo načinu rada intenzitet svjetlosti je 250000 kandela, što omogućuje osvjetljavanje područja s dometom do 1000 metara.
Snažna baterija i praktično punjenje
Svjetiljka je opremljena punjivom baterijom od 4800 mAh koja omogućuje dugotrajan rad do 52 h u Low modu. Uključeni punjač koristi AI mikročip i osigurava stabilno punjenje. LED indikatori pokazuju status napunjenosti baterije, a zahvaljujući širokoj kompatibilnosti spojit ćete različite vrste litij-ionskih baterija.
Jednostavno rukovanje
Svjetiljka TF01 koristi intuitivni taktički prekidač s memorijskom funkcijom koja vam omogućuje brzo paljenje svjetla i jednostavno prebacivanje između načina svjetline. Središnji gumb omogućuje podešavanje svjetline jednim klikom, što olakšava korištenje u dinamičnim situacijama. Ovakav dizajn idealan je za korisnike kojima je potreban trenutni pristup intenzivnom svjetlu.
Dodatne informacije
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 150 × 70 × 70 mm |





