Schumacher SL473 Litij Booster starter s bežičim punjačem
Na zalihi
180.00€
Opis
| Specifikacija: | |
| Model: | SL473 |
| Vrsta napajanja | Litij |
| Napon: | 12 V |
| Bežično punjenje | Da – 10W |
| Maksimalna struja: | 1500 A |
| Kapacitet baterije: | 10000 mAh |
| Punjenje uređaja | USB-C |
| Izlazna snaga USB | 2,4A – 3A |
| Dužina kabla: | 0,45 m |
| Promjer kabla: | 5,27 mm2 |
| Preporučena snaga motora za pokretanje | do 150 ks |
| LED svjetiljka | Da |
| Dimenzije uređaja (dxšxv): | 245 x 130 x 115 |
| Težina: | 1,2 kg |
| Sadržaj pakiranja: | Starter, punjač, kablovi za pokretanja vozila, torbica, |
Opis
Neophodan za svakog vozača, SchumacherSL 473 12V – 15000A s power bank od 10000mAh omogućit će vam pokretanje vozila koje je ostalo bez struje u akumulatoru.
Detalji o proizvodu:
- Ima 3 funkcije za 12V vozila (motocikl, quad, automobil, SUV).
- Samosamostalno napajanje električnih uređaja (punjenje mobilnih telefona indukcijom).
- Funkcija svjetiljke LED
- LCD.
Ovaj starter isporučuje se s kabelom od 0,35 metara i torbicom za nošenje.
Dodatne informacije
| Težina | 2.4 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 260 × 150 × 130 mm |







