SC 3000 1,2V 3000mAh HR Panasonic
Na zalihi
5.00€
Opis
Baterijski članak namjenjen za izradu baterijskih sklopova, za potrebe uređaja koja potrebuju veću struju.
Tehnička specifikacija
| EAN / GTIN | 6097318670647 |
|---|---|
| Težina – g | 56 |
| marka | Panasonic |
| Model | BK300SCE |
| Veličina | SUB-C |
| Kemija baterije | NiMH |
| napon | 1.2V |
| Min. kapacitet – mAh | 2,850,00 |
| Tip. kapacitet – mAh | 3,000.00 |
Dodatne informacije
| Težina | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 20 × 50 mm |
Detaljniju tehničku specifikaciju preuzmite u obliku PDF-a.
Preuzmi PDF



